11 czerwca 2021 ... min. Słuchać

Python Developer

Oferta pracy | IT DIVISION | 2021-06-10 | POL-2129074

Twoje zadania:

  • aktywny udział we wdrożeniu nowego innowacyjnego systemu Core Banking,
  •  tworzenie dokumentacji technicznej,
  • przeprowadzanie testów (testy jednostkowe oraz automatyczne),
  • analiza i naprawa błędów programowych,
  • automatyzacja instalacji.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka Python,
  • otwartość na poznawanie nowych technologii,
  • wykorzystywanie relacyjnych baz danych, języka SQL,
  • wiedza z zakresu narzędzi  CI/CD: Git, Artifactory,
  • język angielski (czytanie dokumentacji technicznej),
  • doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych.

Mile widziane:

  • znajomość języka Java,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji, m.in. TLS, OAuth2, testy penetracyjne, skanowanie obrazów,
  • doświadczenie w pisaniu testów wydajnościowych, np. Gatling,
  • znajomość systemów i procesów bankowych,
  • znajomość technologii chmurowych,
  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu dużych aplikacji.