13 października 2020 ... min. Słuchać

QA Engineer

Oferta pracy | IT DIVISION | Warszawa | 2020-10-12 | POL-1994795A

Twoje zadania:

  • Projektowanie i rozwój testów automatycznych aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Prowadzenie testów funkcjonalnych nowych zmian przed przekazaniem do testów biznesowych
  • Analiza błędów aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, tester)
  • Co najmniej podstawowa znajomość jednego z języków programowania C++; Java; C#, Python
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość narzędzi i praktyk automatyzacji testów np.:
    • Frameworka(Biblioteki) Selenium WebDriver
    • Frameworka BDD JBehave
    • JUnit
    • Wzorców projektowych i dobrych praktyk dla testów automatycznych
    • REST API, JSON
    • Git
  • Umiejętność projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych (piramida testów – testy jednostkowe, integracyjne, testy modułów, testy automatyczne UI)
  • Znajomość zasad testowania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole, skrupulatności, samodzielność