13 stycznia 2021 ... min. Słuchać

Senior Dealer Trading

Oferta pracy | MB DIVISION | Warszawa | 2021-01-12 | POL-2037513

Twoje zadania:

• realizacja planu budżetowego w oparciu o określone limity handlowe, kredytowe i mandaty produktowe
• prowadzenie bieżącej analizy rynku
• realizacja transakcji klientowskich i na własny rachunek zgodnie z obowiązującymi limitami
• współtworzenie strategii tradingowej i rozwoju biznesu
• śledzenie zmian przepisów rynkowych
• kontrola zgodności procesu sprzedaży z MiFiD w ramach pierwszej linii obrony
• realizacja obowiązków Primary Dealer

Nasze oczekiwania:

• min 3 lat doświadczenia (prowadzenie działalności tradingowej/inwestycyjnej na rynkach finansowych w ramach instytucji finansowej)
• wykształcenie wyższe - preferowane o profilu ekonomicznym/finansowym
• potwierdzona doświadczeniem praktyka zawierania transakcji na rynkach finansowych
• bardzo dobra znajomość produktów rynków finansowych, praktyk rynkowych w zakresie tychże produktów, obowiązujących przepisów prawa powszechnego oraz regulacji Banku
• bardzo dobra znajomość obsługi specyficznych aplikacji dedykowanych dla Rynków Finansowych
• rozeznanie w otoczeniu gospodarczym i tendencjach rynkowych mających wpływ na wartość produktów inwestycyjnych
• znajomość problematyki nadużyć i przeciwdziałania praniu pieniędzy
• umiejętność rozpoznawania tendencji rynkowych i dzielenie się swoimi przewidywaniami
• umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
• elastyczność, łatwość adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku
• znajomość języka angielskiego na poziomie advanced (w mowie i piśmie)