13 października 2020 ... min. Słuchać

Senior Java Developer

Oferta pracy | IT DIVISION | Katowice | 2020-10-12 | POL-1995386

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

  • Dostępność i stabilność platform
  • Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy
  • Efektywność operacyjna
  • Digitalizacja i działania na rzecz Klienta
  • Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twoje zadania:

  • Rozwój, projektowanie i programowanie istniejących oraz nowych modułów w aplikacjach bankowych,
  • Udział w opracowywaniu architektury systemu i projektów technicznych,
  • Wykorzystywanie najnowocześniejszych rozwiązań,
  • Integrację rozwiązania z wewnętrznymi systemami banku oraz zewnętrznymi systemami dostawcy usługi,
  • Optymalizacją aplikacji w szczególności pod kątem zapewnienia wysokiej dostępności i minimalnych opóźnień,
  • Pracę w obszarze Continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty),
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania,
  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego , wykonywanie code review,
  • Wsparcie produkcyjne aplikacji,
  • Współtworzenie standardów technicznych,
  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów opartych o Springa, SpringBoota,
  • Bardzo dobra znajomość języka Java (korzystamy z wersji 8-11),
  • Bardzo dobra znajomość Spring Framework, Spring Boot,
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL,
  • Bardzo dobra znajomości usług sieciowych w standardach SOAP i REST,
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Bardzo dobra znajomość Maven,
  • Znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii Apache Tomcat. Apache Kafka, Keycloak, Doker, (OpenShift), Wso2Esb, Hazelcast, JBoss, Apache Flink,
  • Znajomość frameworka Vaadin,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość Python.