21 lipca 2021 ... min. Słuchać

Specjalista w Departamencie Controllingu

Oferta pracy | FINANCE DIVISION | Warszawa | 2021-07-19 | POL-215624300

Forma współpracy: umowa na zastępstwo

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne uczestnictwo w procesie planowania i budżetowania

  • wyjaśnianie odchyleń od planów, interpretacja wyników banku

  • przygotowywanie raportów zarządczych, opracowywanie analiz, prezentowanie wniosków i rekomendacji z wykorzystaniem narzędzi MS Office

  • przeprowadzanie analizy zagadnień związanych z obszarem klientów detalicznych

  • integrację różnych źródeł danych – dane komercyjne, finansowe, ryzyko, źródła zewnętrzne

  • wsparcie w raportowaniu i analizach ad-hoc

  • bieżąca współpraca z grupą ING oraz Zarządem Banku

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym i/lub controllingowym

  • dobra znajomość: pakietu MS Office (Excel, Power Point), języka SQL oraz umiejętność korzystania z różnych źródeł danych

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • zdolność analitycznego i twórczego myślenia oraz planowania

  • umiejętność formułowania wniosków i argumentowania

  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy pod presją czasu, wychodzenia z inicjatywą, przekonywania i wywierania wpływu oraz budowania relacji

  • zaangażowanie i pasja w działaniu

Mile widziane:

  • znajomość podstaw Power BI oraz Python