29 lipca 2020 ... min. Słuchać

Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

Oferta pracy | RETAIL NETWORK | Szczecin | 2020-07-24 | POL-1955405

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta detalicznego zgodna ze standardem obowiązującym w Banku.
  • Zarządzanie interakcją z klientem w zakresie asysty, edukacji i specjalistycznej wiedzy, oraz nawiązywanie stałej relacji bankowej w zakresie posiadanych przez klienta produktów.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku banku poprzez interakcje z klientem, zgodnie z przyjętym standardem.
  • Samodzielne pozyskiwania klientów, zachęcanie klienta do korzystania z bankowości internetowej/mobilnej oraz edukacja klienta w pracy z aplikacjami bankowymi.
  • Realizacja zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej.
  • Edukacja klienta w zakresie oferty bankowej, dostarczająca specjalistycznej wiedzy.
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami w celu sfinalizowania długofalowych interakcji (sprzedaż produktów bankowych m.in. produktów inwestycyjnych).
  • Diagnoza i realizacja potrzeb klienta przy wykorzystaniu różnych kanałów kontaktu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych (min. 2 lata)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość i sprawność w korzystaniu z nowoczesnych technologii (smartfon, tablet, przeglądarki internetowe)
  • Umiejętność asystowania i edukowania klienta w zakresie bankowości mobilnej, internetowej, nowoczesnych metod płatności
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Dobra znajomość technik sprzedaży, diagnozowania potrzeb klientów, prezentacji oferty oraz finalizowania procesu sprzedaży
  • Dobra znajomość obowiązujących standardów obsługi klienta
  • Dobra znajomość regulaminów i  procedur bankowych
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate