14 października 2020 ... min. Słuchać

Starszy Doradca ds. Klienta Strategicznego

Oferta pracy | ING LEASE (POLSKA) SP. Z.O.O. | Warszawa | 2020-10-13 | POL-1996198

Forma współpracy: umowa o pracę.

Zakres obowiązków:

  • budowanie długoterminowych i stabilnych relacji biznesowych z klientami strategicznymi,
  • koordynowanie kompleksowej obsługi klientów i transakcji,
  • dokonywanie strukturyzacji i przeprowadzanie transakcji finansowania ruchomości i nieruchomości poprzez:
    • przygotowanie propozycji leasingu w ramach przyznanych kompetencji,
    • negocjowanie z Klientem warunków finansowych i zabezpieczenia transakcji oraz dokumentacji leasingowej,
    • Przygotowywanie wniosków kredytowych do zawierania transakcji leasingowych, w tym przygotowanie aplikacji kredytowej.
  • monitorowanie realizacji zobowiązań umownych Klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dziesięciu lat doświadczenia w obszarze sprzedaży w instytucji finansowej (preferowana branża leasingowa lub bankowa),
  • praktycznej znajomości analizy ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw,
  • ponadprzeciętnych umiejętności budowania relacji z klientem,
  • umiejętności analizy potrzeb klienta i dostosowywania do nich oferty produktowej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia wyższego,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • umiejętności:
    • negocjacyjnych,
    • wyznaczania i osiągania ambitnych celów,
    • pracy pod presją czasu.

Mile widziane doświadczenie w realizacji transakcji w reżimie PZP.