08 stycznia 2021 ... min. Słuchać

Starszy Specjalista - Procesy Outsourcingowe

Oferta pracy | MB DIVISION | Katowice | 2021-01-07 | POL-2035178

Twoje zadania:

  • Współpraca z leaderem w zakresie współpracy z outsourcerami,
  • współpraca z jednostkami biznesowymi w zakresie potrzeb outsourcingowych,
  • analiza opłacalności biznesowej oraz współpraca z teamem zakupowym w trakcie negocjacji,
  • analiza ryzyk oraz prowadzenie dokumentacji outsourcingowej,
  • prowadzenie istniejących kontraktów outsourcingowych oraz opracowywanie nowych kontraktów outsourcingowych,
  • rozliczanie dostawców i parametrów SLA, przeprowadzanie przeglądów i audytów oraz bieżąca współpraca z dostawcami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • znajomość regulacji z obszaru outsourcingu i współpracy z dostawcami,
  • doświadczenie w zakresie usprawniania procesów,
  • umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presja czasu,
  • dyspozycyjność i samodzielność,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- min poziom B2.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
  • Prawo jazdy B