29 lipca 2020 ... min. Słuchać

Starszy Specjalista ds. Bankowości Transakcyjnej

Oferta pracy | CORPORATE NETWORK | Warszawa | 2020-07-15 | POL-1950476

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

• Realizacja planów sprzedażowych Banku poprzez aktywną sprzedaż produktów zarządzania środkami finansowymi,
• Analizowanie potencjału obecnych Klientów w zakresie rozszerzenia współpracy z Bankiem,
• Opracowywanie ofert specjalistycznych produktów i usług oraz proponowanie warunków cenowych udostępnianych Klientom,
• Wspieranie Doradców Klienta Korporacyjnego przy obsłudze Klienta w zakresie bankowości transakcyjnej,
• Współpraca z zespołem Doradców w zakresie rozbudowy i obsługi portfela Klientów Korporacyjnych w zakresie oferty produktów specjalistycznych,

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
• Znajomość zagadnień bankowych obsługi podmiotów gospodarczych oraz oferowanych produktów,
• Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• Znajomość funkcjonowania produktów rozliczeniowych,
• Dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2,

Mile widziane:

• Wiedza z zakresu rynków finansowych lub trade finance,

• Prawo jazdy kat. B