14 października 2021 ... min. Słuchać

Content Manager

Oferta pracy | Program ambasadorski | Katowice | 2021-10-13 | POL-2217691

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i publikacja treści w ramach serwisu internetowego ing.pl i bankowości internetowej
  • Dbanie o aktualność publikowanych informacji
  • Współpraca przy projektowaniu i rozwoju rozwiązań wpływających na realizację celów banku w kanałach internetowych
  • Współpraca z innymi zespołami w banku oraz zewnętrznymi dostawcami usług

Nasze oczekiwania:

  • Lekkość w piśmie i otwarta głowa :)
  • Podstawowe doświadczenie w pracy z aplikacjami internetowymi
  • Dokładność i chęć do nauki
  • Tworzenie treści poprawnych językowo i spójnych stylistycznie
  • Umiejętność pisania w sposób prosty o rzeczach złożonych
  • Swoboda operowania stylem
  • Umiejętność tworzenia treści zgodnie z zadanymi wytycznymi
  • Umiejętność zbierania, analizowania i priorytetyzowania informacji
  • Rozumienie wymiaru marketingowego i sprzedażowego tworzonych treści
  • Swobodne poruszanie się w obszarze UX writingu i micro copy

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej