12 października 2021 ... min. Słuchać

Expert - Regulatory Risk (IRB)

Oferta pracy | RISK DIVISION | Katowice | 2021-10-11 | POL-221556601

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Rozwój procesu funkcjonowania metody AIRB we współpracy z Grupą ING
  • Przygotowanie Pakietów Aplikacyjnych dotyczących zmian metody AIRB przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności funkcjonujących rozwiązań z wymogami regulacyjnymi
  • Przeprowadzanie analizy luk i monitorowanie sposobu ich adresowania w kontekście nowych oczekiwań nadzorczych (EBC GLs, KNF Rek)
  • Weryfikacja zmian w regulacjach zewnętrznych i ocena ich wpływu na system zarządzania ryzykiem Banku.
  • Współpraca z Grupą ING i podmiotami nadzorczymi (EBC/KNF) w zakresie utrzymywania regulacyjnej zgodności systemu zarządzania ryzykiem

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem
  • Doświadczenie w koordynacji przekrojowych projektów w ramach organizacji
  • Kreatywność i chęć upraszczania oraz wprowadzania zmian
  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego C1

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej