24 listopada 2021 ... min. Słuchać

Młodszy Specjalista Business Contact Centre (umowa na zastępstwo)

Oferta pracy | Contact Centre | Katowice | 2021-11-23 | POL-2247479

Twoje obowiązki:

•​ Obsługa klienta biznesowego w zakresie oferowanych produktów i usług w kanałach zdalnych: telefon, czat, e-mail,
• Wsparcie i edukacja klientów w zakresie obsługi systemu bankowości elektronicznej,
• Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji nt. produktów i usług banku z zachowaniem wysokiej jakości obsługi,
• Budowanie relacji z klientem biznesowym.

Tego oczekujemy:

•​ Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bankowości,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dokładność i dobra organizacja własnej pracy,
• Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,
• Doświadczenie w obsłudze klienta,
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

​•​ ​rozwój umiejętności zawodowych i szkolenia,

•​ ​współpracę i przyjazną atmosferę,

•​ ​atrakcyjny pakiet wynagrodzeń wraz z benefitami,

•​ ​stałe godziny pracy,

•​ ​zatrudnienie w oparciu o umowę pracy (zastępstwo).

Godziny pracy infolinii:

•​​ od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00

•​​ soboty 8:00 - 16:00

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej