24 listopada 2021 ... min. Słuchać

Specjalista/Starszy Specjalista ds. Bankowości Transakcyjnej (Finansowanie Handlu)

Oferta pracy | CORPORATE NETWORK | Bydgoszcz | 2021-11-23 | POL-2246677

Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów Finansowania Handlu tj. akredytywy, gwarancje, inkasa i wykupy wierzytelności
  • Realizacja celów sprzedażowych w ramach danej grupy produktowej.
  • Wsparcie Klientów, Doradców Klienta w realizacji transakcji z wykorzystaniem produktów Finansowania Handlu
  • Współpraca z innymi jednostkami banku w procesie sprzedaży i obsługi posprzedażowej
  • Przygotowywanie ofert dotyczących produktów Finansowania Handlu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowości korporacyjnej, szczególnie w zakresie produktów Finansowania Handlu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dobrze odnajdujesz się w koordynowaniu kilku tematów jednocześnie
  • Umiejętność analizy potrzeb klienta i opracowywania dopasowanej oferty produktowej
  • Potrafisz prowadzić prezentacje
  • Praktyczna znajomość aplikacji Windows, PowerPoint oraz Excel
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej