23 czerwca 2022 ... min. Słuchaj

Analityk Biznesowo-Systemowy - Ekspert w Obszarze Zarządzania Produktami i Procesami

Oferta pracy | ING LEASE (POLSKA) | Warszawa | 2022-06-22 | POL-2419440

FORMA ZATRUDNIENIA: UMOWA B2B

Twój zakres obowiązków:

  • rola właściciela biznesowego ustalonego obszaru: realizacja umowy leasingu (proces zamówienia, rejestracji pojazdu, płatności, aktywacji umowy)
  • automatyzacja i optymalizacja procesów w ustalonym obszarze
  • utrzymanie i rozwój wybranych procesów dla klientów biznesowych w aplikacji sprzedażowej i back office-owej wraz z połączonymi serwisami (w tym tworzenie i wdrażania procedur)
  • definiowanie wymagań biznesowych we współpracy z jednostkami IT, ryzyka, jednostkami operacyjnymi, siecią sprzedaży
  • projektowanie funkcjonalności oraz tworzenie dokumentacji
  • tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, instrukcji dla użytkownika
  • udział w testach manualnych, zgłaszanie błędów
  • współpraca z IT ING Banku oraz dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • masz min. 3-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku (w tym udział w projektach wdrożeniowych IT w instytucji finansowej)
  • umiesz przekładać potrzeby biznesowe na możliwości systemowe
  • znasz wymagane notacje i technologie oraz techniki pozyskiwania wymagań - UML, BPMN
  • posiadasz wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • jesteś osobą dokładną, samodzielną i nie boisz się brać odpowiedzialności za realizowane zadania

Mile widziane:

  • znajomość procesów sprzedażowych i zakupowych w firmie leasingowej
  • znajomość dobrych praktyk UX-owych w tworzeniu aplikacji
  • umiejętność posługiwania się SQL
  • znajomość oprogramowania wykorzystującego usługi typu REST oraz API’s oraz różnych formatów przechowywania danych (xml / json / xsd).
  • podstawy Pythona / Javy

Jeśli Dodatkowo:

  • potrafisz korzystać z narzędzi BI Cognos, SAS, Python, Power BI...

… to już w ogóle super – umówmy się na spotkanie.

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej