DevOps Network Engineer – Proxy & VPN

Tech | Profesjonalny | Warszawa | REQ-10072465

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji oraz runbooków na dostarczonym rozwiązaniu infrastrukturalnym,

  • Masz doświadczenie z proxy (preferowane McAfee) i firewallami (preferowane Palo Alto, Checkpoints),

  • Masz doświadczenie w pisaniu skryptów w jednym lub kilku z następujących języków: Python, GO, Bash, PowerShell, JavaScript,

  • Masz rozeznanie i doświadczenie we wdrażaniu pożądanego rozwiązania infrastruktury strukturalnej,

  • Posiadasz umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania idei, faktów i opinii,

  • Jesteś otwarty na zmiany i potrafisz adaptować się do sytuacji w celu zapewnienia efektywnej pracy,

  • Wykonujesz zadania i osiągasz wyniki wysokiej jakości w sposób wydajny i terminowy,

  • Potrafisz pracować w języku angielskim.

Wymagany poziom języka angielskiego: B2.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i tworzenia połączeń, w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań,

  • Bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze odpowiedzialność oraz umiejętność coachingu innych, aby pomóc w ich indywidualnym rozwuj

Twoje obowiązki

  • Execution

  • Design

Informacje o zespole:

Zespół zajmuje się projektowaniem rozwiązań sieciowych na podstawie wymagań dostarczonych przez wewnętrznych partnerów biznesowych. Odbywa się to z użyciem dostępnych narzędzi, które w części są zautomatyzowane. Global Internet Access Squad dostarcza pracownikom ING rozwiązania proxy i VPN. Zespół projektuje i utrzymuje istniejące i nowe rozwiązania w globalnych centrach danych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych na potrzeby przyszłych ofert rekrutacyjnych, będziemy je przechowywać przez rok.
Wszelkie informacje dotyczące sposobu przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.

Masz pytania do oferty?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów tej oferty pracy, formy zatrudnienia lub pracy w ING Hubs Poland, możesz je kierować na podany poniżej adres e-mail. Z pewnością na nie odpowiemy!

Career.INGHubsPoland@ing.com

Nasze benefity

Wielokierunkowy rozwój
Przemyślane plany rozwoju pomogą Ci rozwinąć skrzydła.

Certyfikacje i transfer wiedzy
Korzystaj z wiedzy ekspertów i możliwości zdobywania certyfikatów.

Budżet szkoleniowy
Rozwijaj umiejętności, na których zależy Ci najbardziej, dzięki wysokiemu budżetowi szkoleniowemu.

Najnowsze technologie
Wykorzystuj najnowsze technologie i ich możliwości w zróżnicowanych projektach.

Międzynarodowe projekty
Pracuj nad ciekawymi i międzynarodowymi projektami, dzięki którym poznasz ludzi z całego świata.

Darmowe lekcje języka angielskiego
Szlifuj swoje umiejętności językowe dzięki dedykowanym kursom.

Prywatna opieka medyczna
Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich, korzystając z prywatnej opieki medycznej LUX MED.

Stay FIT i Multisport
W zdrowym ciele, zdrowy duch! Przekonaj się o tym, korzystając z programów sportowych!

Parking rowerowy (Katowice)
Jeździsz rowerem? My też, dlatego zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz - parking, szafki i prysznic.

Strefy relaksu i rozrywki
Odpoczywaj w przerwach w strefach relaksu! Znajdziesz tam m.in. Xboxy, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, wygodne fotele, etc.

Imprezy integracyjne
Spędzaj czas z rodziną i znajomymi i baw się podczas imprez firmowych.

Feedback
W naszej firmie stawiamy na informację zwrotną od każdego pracownika, zarówno tę anonimową, jak i bezpośrednią.

Stabilne warunki zatrudnienia
Po okresie próbnym oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Pełne wyposażenie stanowiska pracy
W pierwszym dniu pracy otrzymasz niezbędne narzędzia, tj. telefon służbowy, laptop i dodatkowy monitor

Premia roczna
W ING Hubs Poland możesz otrzymać premię roczną, której wysokość wynika z oceny Twojej pracy.

Elastyczny czas pracy
Rozpocznij pracę między 7.00 a 9.00 i dopasuj pracę do siebie, a nie odwrotnie.

Praca w domu
Do biura przychodzimy wtedy, kiedy nasza obecność tam sprzyja współpracy.

Dobrze wyposażona kuchnia
Korzystaj z w pełni wyposażonej kuchni, którą znajdziesz na każdym piętrze. Zacznij poranek od filiżanki pysznej kawy lub herbaty.

Yes No
Słuchaj