Back to search result

IT trainee

Internship | Tech | Professional | Hungary | Budapest | 2024-01-04 | REQ-10064912

Az ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepe 1991 óta nyújt pénzintézeti szolgáltatásokat hazai nagyvállalatoknak. Az ING globális bank, amelynek erős európai bázisa van. Több, mint 60 000 munkatársunk mintegy 37 millió lakossági és vállalati ügyfelet, illetve pénzügyi intézményt szolgál ki több, mint 40 országban. Célunk, hogy segítsünk az embereknek egy lépéssel előrébb járni az életben és az üzletben. Az ING piacvezető a fenntarthatósági megközelítésben, és aktív szerepetkíván vállalni az éghajlatváltozás megállításában. Számos fenntartható célt finanszírozunk, de még mindig több olyat, amely nem fenntartható. Az ing.com/climate oldalon részletes információ található arról, hogyan haladunk.

Feladatok:

  • Az IT osztály támogatása a sérülékenységek eltávolításában
  • Felhasználók támogatása
  • Hálózati management feladatok támogatása
  • Hardver jellegű problémák kivizsgálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok informatikai/ gazdasági területen
  • Középszintű írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • MS Office eszközök, MS Windows rendszer magabiztos ismerete
  • Heti min. 30 óra gyakornoki munkaidő vállalása
  • Min. 6 hónapos foglalkoztatási viszony vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet, nemzetközi vállalat és kultúrák sokszínűsége
  • Modern, kellemes munkahelyi légkör, rugalmas hibrid munkavégzés, jó technikai felszereltség az otthoni munkához is
  • Felelősségteljes munkát végzünk és keressük a kihívásokat
  • Átjárhatók a területek, személyes és szakmai fejlődési lehetőségünk van
  • Versenyképes kompenzációt, változatos juttatatásokat kapunk, fókuszban van a wellbeing

Questions about this opportunity?

Feel free to contact Csizmadia Réka, Recruiter. e-mail: reka.csizmadia@ing.com

Back to top

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Hungary apply.

Yes No
Listen