Back to search result

Senior Accountant

Employee | Accounting & Finance | Professional | Hungary | Budapest | 2023-12-19 | HUN-000117

Az ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepe 1991 óta nyújt pénzintézeti szolgáltatásokat hazai nagyvállalatoknak. Az ING globális bank, amelynek erős európai bázisa van. Több mint 60 000 munkatársunk mintegy 37 millió lakossági és vállalati ügyfelet, illetve pénzügyi intézményt szolgál ki több mint 40 országban. Célunk, hogy segítsünk az embereknek egy lépéssel előrébb járni az életben és az üzletben. Az ING piacvezető a fenntarthatósági megközelítésben, és aktív szerepet kíván vállalni az éghajlatváltozás megállításában. Számos fenntartható célt finanszírozunk, de még mindig több olyat, amely nem fenntartható. Az ing.com/climate oldalon részletes információ található arról, hogyan haladunk.

Feladatok:

· Közreműködés a Fióktelep napi, havi és éves számviteli zárásának folyamatában
· A Bank éves beszámolójának elkészítése
· Részt vesz a számviteli – pénzügyi területeket érintő szabályzatok kidolgozásában,
folyamatos karbantartásában
· Számviteli, elszámolási kontrollok kidolgozása, elvégzése
· Új termékek fejlesztéséhez kapcsolódó számviteli feladatok kidolgozása
· Rendszerfejlesztések, bevezetések tesztelése, támogatása számviteli oldalról

Elvárások:

· Főiskolai / egyetemi végzettség számviteli szakirányon
· Mérlegképes könyvelői végzettség, IFRS naprakész ismeret
· Minimum 5 év releváns pénzintézetben, pénzügyi intézményen belül, vagy
pénzügyi intézmény auditjában szeniorként szerzett tapasztalat
· Folyékony szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban
· Számítógépes ismeretek (MS Office + MsCasir, Clavis — előny)

Amit kínálunk:

· Multinacionális környezet, nemzetközi vállalat és kultúrák sokszínűsége
· Modern, kellemes munkahelyi légkör, rugalmas hibrid munkavégzés, jó technikai
felszereltség az otthoni munkához is
· Partnerként kezeljük egymást, a kor nálunk nem számít
· Felelősségteljes munkát végzünk és keressük a kihívásokat
· Átjárhatók a területek, személyes és szakmai fejlődési lehetőségünk van
· Versenyképes kompenzációt, változatos juttatásokat kapunk, fókuszban van a
wellbeing

Questions about this opportunity?

Feel free to contact Csizmadia Réka, Recruiter. e-mail: reka.csizmadia@ing.com

Back to top

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Hungary apply.

Yes No
Listen