top employer 2024

Staż z Lwem w obszarze ryzyka kredytowego

Oferta stażu | Staż z Lwem | Profesjonalny | Katowice | 2024-04-03 | POL-018492401

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa lub Katowice (hybrydowo)

O zespole:

Jesteśmy zespołem doskonale ze sobą współpracujących ekspertów w jednym z największych i najbardziej innowacyjnych banków uniwersalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksowo ryzykiem kredytowym klientów SME i korporacyjnych (przychody skonsolidowane do 800 mln PLN rocznie). Mamy wpływ na politykę kredytową ING, a nasze decyzje są oparte na danych, dlatego tak poważnie podchodzimy to wieloprzekrojowego raportowania i analiz.

Twoje zadania

  • wsparcie w obsłudze użytkowników systemów centralnych i realizacja zmian na kartotece klientów
  • dla osób ze znajomością analizy danych: proste raportowanie, analiza danych i wsparcie ekspertów przy tych czynnościach
  • uczestnictwo w zajmowaniu się ryzykiem kredytowym klientów SME i korporacyjnych

Nasze oczekiwania

  • status studenta na kierunku bankowość, ekonomia albo data analyst
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywność, otwartość
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość narzędzi raportowych (SQL, SAS, PowerBI)

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Masz pytania do oferty?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów tej oferty pracy, formy zatrudnienia lub pracy w ING Banku Śląskim, możesz je kierować na poniższy adres email:

rekrutacja@ing.pl

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej

Yes No
Słuchaj