top employer 2024

Staż z Lwem w Zespole Rekrutacji

Oferta stażu | Staż z Lwem | Profesjonalny | Warszawa | 2024-04-09 | POL-0185996

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa, ul. Puławska 2 (praca hybrydowa)

O zespole: W zespole Recruitment Expert w ING Banku Śląskim zajmujemy się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych end-to-end w banku i w spółkach zależnych. Rekrutujemy kompleksowo na role finansowe, IT, operacyjne, sprzedażowe czy back office. Naszą rolą jest stałe projektowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów, wsparcie działań Employer Branding a także uczestnictwo w różnorodnych projektach HR.

Twoje zadania

  • wsparcie procesów rekrutacyjnych m.in. wstępna selekcja profili, rekomendowanie wybranych kandydatów do zespołu rekruterów a docelowo, po okresie wdrożenia, samodzielne prowadzanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska stażowe, contact center oraz z zakresu sprzedaży i obsługi klienta
  • pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatami oraz weryfikacja informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych
  • współpraca przy realizacji wewnętrznych projektów z zakresu Candidate Experience, EB, współpracy ze środowiskiem akademickim
  • budowa i współadministrowanie bazą kandydatów
  • pozostałe aktywności dzięki, którym będziesz wspierać Zespół Rekrutacji w ING Banku Śląskim

Nasze oczekiwania

  • status studenta, mile widziane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 32 h tygodniowo oraz pełna dyspozycyjność w okresie lipiec – wrzesień
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1) - warunek konieczny
  • chęć rozwoju w obszarze Rekrutacji & Talent Acquisition
  • umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów
  • wysokie kompetencje komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • dobra znajomość pakietu Ms Office

Mile widziane

  • doświadczenie (praktyki/staże) w obszarze rekrutacji

To oferujemy

  • Inwestujemy w rozwój - proponujemy dostęp do platform edukacyjnych: Udemy Business, eTutor, wewnętrznej platformy elearningowej.
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w projektach na poziomie pionu i całego banku.
  • Certyfikat odbycia Stażu z Lwem.

Masz pytania do oferty?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów tej oferty pracy, formy zatrudnienia lub pracy w ING Banku Śląskim, możesz je kierować na poniższy adres email:

rekrutacja@ing.pl

ICSPOL - Poznaj Nas - Reasons

Powody, dla których warto do nas dołączyć

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju

Inspirujemy pracowników do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce. Zobacz, jak możesz rozwijać się razem z nami.

Więcej
ICSPOL - Poznaj Nas - Agile

Poznaj Agile

Szybki rozwój technologii cyfrowych spowodował zmianę zachowań i oczekiwań klientów. Ta dynamika wpływa też na sposób naszej pracy.

Więcej

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj